LEGO

Модульні навчальні програми раннього розвитку розраховані на дітей з 3 до 6 років. До раннього розвитку відносяться курси «Перші механізми та конструкції», «Мозаїка», «Літери», «Математична гра», «Сім’я», «Дім», «Лікарня», «Ферма» та багато інших.
Розвиток навичок: творче мислення, уява, конструювання, командна робота, критичне мислення, спілкування, дослідження.
    Заняття для дітей 3-6 років допомагають дітям навчитися мислити творчо, вирішувати поставлені задачі, ефективно працювати в команді, покращувати свої знання в науці, технології, мистецтві, дизайні, конструюванні, математиці.
Діти, які створюють свої власні рішення проблем, відчувають захоплення від реальних досягнень і отримують досвід, який відрізняється від простого заучування досягнень інших. Таким чином, навчання перетворюється на цікавий пізнавальний процес.                   Використовуючи такі популярні теми як люди, сім’я, тварини, транспорт ми сприяємо самовираженню дітей і отриманні ними знань про оточуючий світ. Чим більше різних можливостей відчувають діти, тим більше їм подобаються їх заняття, і тим більше вони приділяють уваги навчанню, тренуванню навичок, які будуть їм необхідні, щоб впевнено почувати себе в школі та в подальшому житті.