Розвиваючі заняття - це місце, де дитина сама контролює свій процес розвитку,  батьки та викладачі не перешкоджають цьому, а просто знаходяться поруч і радіють разом з малюком його успіхам!

Під час занять ми використовуємо світовий досвід педагогіки М. Монтессорі, авторські методики і розробки наших фахівців. Всі програми, ігри і підходи погоджені з кращими психологами та методистами.

 

 

Кожне заняття складається з таких частин:


Перша частина - інтелектуальна. Вона включає в себе ознайомлення з новою темою та її широке вивчення. Діткам пропонуються різні види діяльності: робота з картками Домана, посібниками Монтессорі, логічні ігри, спрямовані на розвиток основних розумових операцій - пам'яті, уваги, здатності аналізувати, узагальнювати, виявляти закономірності.

Друга частина - творча. Ми виготовляємо поробку, відповідну тематиці заняття. Це може бути малювання (пальчиковими фарбами, гуашшю, олівцями, крейдою), аплікація (з паперу, картону, тканини, ниток, засушених листків або круп), ліплення (з глини, тіста, пластиліну) або конструювання (з дерев'яних блоків, циліндрів, лічильних паличок, шишок).


Всі частини заняття нерозривно пов'язані між собою, їх елементи чергуються для досягнення найбільшої концентрації уваги малюків. Після кожного інтелектуальної вправи дітки із задоволенням рухаються під ритм веселих пісеньок.

Вартість занять: 2 рази на тиждень  (8 занять в місяць) складає 800 грн. на місяць.

Розвиваючі заняття

Структура занять

При купівлі місячного абонемента знижка 10%

Вікові групи  1,5 - 2 роки  2 - 3 роки    3 - 4 роки      4 - 5 років